Şirket Profili

Şirket Profili

Kızılay Çadır & Tekstil
Afetlerden etkilenen insanlara barınma alanında da yardım edebilmek amacıyla, Kızılay tarafından 1954 yılında kurulan çadır dikim atölyesi yıllar içinde büyümüş, Kızılay’ın çadır dikim kabiliyetleri günden güne gelişmiştir. Sektördeki uzmanlığını daha da geliştirmek, ürün portföyü ve satış kanallarını çeşitlendirerek daha fazla gelir elde etmek ve bu gelirleri "daha fazla iyiliğe" dönüştürmek amacıyla 2019 yılında Kızılay Çadır & Tekstil kurulmuştur. Kızılay Çadır & Tekstil, kendi faaliyet alanında ihtiyaç duyulan ürünleri en üst kalite standartlarında ve yenilikçi bir bakış açısıyla üreterek en hızlı şekilde çözümler sunar.

Tesisler

Ankara Çadır Üretim Merkezi
Ankara Çadır Üretim Merkezi, günlük ortalama 250 çadır üretim kapasitesi ile Avrupa’nın en büyük tesislerinden biridir.
Malatya Çadır & Tekstil Üretim Merkezi
496.000 m² alan üzerine konumlandırılmış olan Malatya Çadır Üretim Merkezi, dünya standartlarında üretim yapma vizyonu ile en yeni teknolojik donanımlarla hayata geçirilmektedir. Tesisimizde 2021 Ocak ayı itibariyle çadır, konfeksiyon ve kişisel koruyucu ekipman üretimleri yapılmaya başlanacak olup üretilecek ürünler dünya çapında milyonlarca kişiye ulaştırılacaktır.
Erzincan Çadır Üretim Merkezi
1.000 m² kapalı alan üzerine kurulmuş olan tesis içerisinde çadır üretimi yapılmasının yanı sıra bakım ve onarım hizmetleri de verilmektedir.